Tento inzerát už nie je platný nakoľko u neho už vypršala 365 denná platnosť. Zkuste prehliadnúť aktuálne inzeráty u tohto inzerenta viď "inzercia užívateľa" alebo nájsť podobný v našom bazáre 1bazar.sk.
Cena:  20 €
Predam kos na plienky s zapachovou zabranou Diaper Champ. Do koš sa zmestí cca 30 plienok a naozaj to nezapácha. Ďalšia výhoda je, že môžete použiť akékoľvek sáčky (alebo igelitové tašky). Kôš je čistý, zachovalý, ako nový.

Nový stál 50 Eur. Tu je link na heureku:
https://kose-na-plienky.heureka.s k/diaper-champ-regular-kos-na-plienky-striebo rny/specifikace/#section

Cena: 20 Eur + 5 Eur poštovné.

Kuk aj moje ďalšie inzeráty

Špecifikácia, ako je uvedená na Heureke:

Kôš na plienky bez zápachu
Zmestí sa doň až 30 plienok
Ovládanie jednou rukou
Jednoduché používanie
Akýkoľvek plastový sáčok
Bez špeciálnych kaziet
Bez zápachu
Kôš na plienky Diaper Champ dokonale tesní. Jedinečné tesnenia a dômyselný preklápací valec s tesniacim piestom udrží nepríjemné pachy vo vnútri obyčajného plastového vrecka. Naplnený sáčok môžete ľahko vyhodiť, bez toho, aby unikla nepríjemná vôňa.
Bezpečnosť
Ovládanie iba jednou rukou! Na vloženie použitej plienky potrebujete iba jednu ruku. Druhou môžete bezpečne držať prebaľované dieťa a zabrániť tak možným nehodám. Z tohto dôvodu Diaper Champ odporúčajú ako bezpečný výrobok zdravotné sestry, ošetrovateľky aj ďalší zdravotnícky personál.
Úspora
V porovnaní s inými systémami je Diaper Champ neobyčajne úsporný. Využíva obyčajné plastové vrecká miesto nákladných výmenných kaziet s náhradnými sáčkami.
Životné prostredie
Použité plienky môžu byť ľahko oddelené od ostatného odpadu v domácnosti a pripravené na recykláciu. Diaper Champ využíva iba jeden sáčok pre mnoho plienok a nebalí každú plienku jednotlivo do plastového obalu ako kazetové systémy. Diaper Champ je oveľa viac priateľský k životnému prostrediu. Je vhodný aj pre klasické látkové plienky.
Rozmery: výška 72 x šírka 30 x hĺbka 42 cm
Hmotnosť: 3,76 kg
Vložené: 22.08.2018 zobrazené: 147 x
Mapa inzerátu:
Miesto